07.12.2022

Spotkanie „Silnych na obcasach”

Zapraszamy wszystkie Panie na spotkanie ze stylistką oraz wizażystką 🙂 Będzie okazja porozmawiać oraz posłuchać profesjonalistek w dziedzinie fashion&beauty. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Widzimy się 17 grudnia przy ul. Szczecińskiej 99 (budynek hali Gryfia, sala Klubu Olimpijczyka). Obowiązkowy strój-koszulki z kursu i jeansy 🙂
 
 
Poniżej kilka informacji o prowadzących wykład.
„Mam na imię Paulina i jestem certyfikowaną kreatorką wizerunku, osobistą stylistką. Od 4 lat profesjonalnie zajmuję się stylizacją ubioru i pomagam Polkom dbać o ich wizerunek. Doradzam w kwestii doboru odpowiednich fasonów i kolorystyki, uczę jak ubierać się w pewność siebie i jak rozsądnie budować garderobę. Podczas pracy z klientem stawiam na ponadczasowe, klasyczne rozwiązania i udowadniam, że liczy się jakość, a nie ilość. Stawiając na minimalizm kieruję się zasadą Coco Chanel, która głosiła: ,,przed wyjściem z domu spójrz na siebie w lustrze i zdejmij jedną rzecz”. Jako inicjatorka i organizatorka wydarzeń modowych w swoim rodzinnym mieście, Słupsku prowadzę „Szafing” oraz stylowe spotkania dla kobiet „Rozmowy Kobiet o Modzie i Urodzie”. Jestem laureatką konkursów modowych, m.in. dla magazynu Hot Moda, sieci odzieżowej Mohito, portalu Moda Allegro. Współpracuję z Centrum handlowym Jantar w Słupsku. Moda i urządzanie wnętrz to moje dwie największe pasje dlatego praca w zawodzie pełnym estetyki i kreatywnych zmian daje mi ogromną satysfakcję.
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą Adeli”
 
„Nazywam się Monika Szczęch, jestem Kosmetologiem oraz wielką pasjonatką kobiecego piękna! Mam 15-letnie doświadczenie w branży Beauty. W 2012 roku zdobyłam tytuł Mistrzyni Polski Makijażu. Kolejno byłam jurorem Mistrzostw Makijażu oraz prelegentem na kongresach branży Beauty, a także wykładowcą w szkołach wizażu i uczelniach wyższych. Jestem właścicielką salonu urody BEAUTY VISAGE w Słupsku, w którym spełniam swoją misję, jaką jest upiększanie kobiet”