Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wypożyczeniem wózka medycznego xRover REHA zachęcamy do kontaktu w dni robocze od godz. 7:00 do godz. 15:00:
ul. Madalińskiego 4 – tel. 603 946 525, e-mail: rowery-stadion@sosir.slupsk.pl
lub poprzez system rezerwacji poniżej.
Nasi pracownicy skontaktują się w celu umówienia sposobu i szczegółów wypożyczenia!

xRover REHA to nie tylko wózek inwalidzki, ale także partner w aktywnym stylu życia z dzieckiem niepełnosprawnym. To produkt, który pozwala na wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, niezależnie od warunków pogodowych i terenowych. Konfiguracja zawiera podstawowe elementy, takie jak rama aluminiowa, siedzisko z pasami bezpieczeństwa, podnóżek regulowany w dwóch płaszczyznach, koła pompowane z oponami terenowymi, hamulce bębnowe i daszek przeciwsłoneczny. Dodatkowo oferuje folię przeciwdeszczową, torbę, uchwyt do biegania i adapter do roweru.

xRover REHA jest łatwy w obsłudze i przechowywaniu. Można go szybko złożyć i rozłożyć za pomocą systemu Quick Release. Można go również łatwo przekształcić w wózek spacerowy, wózek do biegania lub przyczepkę do roweru, dzięki systemowi Easy Click. xRover REHA ma wiele możliwości regulacji, takich jak kąt nachylenia siedziska, głębokość siedziska, wysokość oparcia, szerokość oparcia i kąt nachylenia oparcia. xRover REHA zapewnia komfort i bezpieczeństwo dziecku dzięki takim rozwiązaniom jak poduszka czołowa, poduszka boczna, poduszka lędźwiowa, pas piersiowy, pas biodrowy, pas krokowy i pas kostkowy.

xRover REHA to produkt wysokiej jakości, który łączy funkcjonalność, wygodę i estetykę. Jest wykonany z trwałych i odpornych materiałów, takich jak aluminium, stal nierdzewna, poliester i nylon. Jest dostępny w kilku kolorach, takich jak czarny, czerwony, niebieski i zielony. Ma nowoczesny i sportowy design, który przyciąga wzrok i podkreśla aktywny charakter użytkownika. xRover REHA to produkt godny polecenia dla każdego rodzica, który chce dać swojemu dziecku niepełnosprawnemu możliwość odkrywania świata razem z nim.

l.jpg
SYSTEM REZERWACJI WÓZKA MEDYCZNEGO xROVER REHA


FILM INSTRUKTAŻOWY