Orlik, ul. Krzywoustego

W skład obiektu wchodzą:

  • boisko do piłki nożnej o wymiarach 30m x 62m (nawierzchnia z trawy syntetycznej)
  • boisko wielofunkcyjne wykonane z nawierzchni poliuretanowej przeznaczone do gier w koszykówkę, piłkę siatkową, tenisa ziemnego
  • zaplecze szatniowo-sanitarne
  • cały kompleks posiada sztuczne oświetlenie oraz parking

Obiekt jest ogólnodostępny dla wszystkich mieszkanek i mieszkańców miasta, a korzystanie z niego jest całkowicie bezpłatne.

Kierownik obiektu:

Dariusz Protas 
e-mail: d.protas@sosir.slupsk.pl 


Orlik, ul. Wiatraczna

Obiekt jest ogólnodostępny dla wszystkich mieszkanek i mieszkańców miasta, a korzystanie z niego jest całkowicie bezpłatne.

Orlik przy ul. Wiatracznej uzyskał dofinansowanie i będzie remontowany częściowo ze środków Funduszu Rozwoju Kultury fFzycznej w ramach zadania inwestycyjnego programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – ORLIK 2012 – edycja 2022".

zamień na:

Obiekt jest ogólnodostępny dla wszystkich mieszkanek i mieszkańców miasta, a korzystanie z niego jest całkowicie bezpłatne. Również od klubów i stowarzyszeń sportowych realizujących treningi na obiekcie nie są pobierane żadne opłaty.

Orlik przy ul. Wiatracznej uzyskał dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach zadania inwestycyjnego programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – ORLIK 2012 – edycja 2022" i w roku 2023 przeszedł gruntowny remont. Wymieniona została nawierzchnia syntetyczna boiska piłkarskiego, renowacji w systemie retoppingu bezspoinowego poddano nawierzchnię boiska wielofunkcyjnego. Poza tym wyremontowano zużyte piłkochwyty, zaplecze szatniowo - sanitarne oraz wymieniony został osprzęt boiskowy. Oświetlenie na obiekcie załączane jest za pomocą aplikacji AstOrlik.

Zapraszamy mieszkanki i mieszkańców  miasta do korzystania z odnowionego obiektu.

Kierownik obiektu:

Dariusz Protas 
e-mail: d.protas@sosir.slupsk.pl 

Boisko przy ul. Leśnej

Boisko wykonane z nawierzchni trawiastej podlewanej przy zastosowaniu automatycznego systemu nawadniania, który odpowiednio do panujących warunków załącza się lub przechodzi w stan spoczynku. Boisko zostało wyposażone w dwie standardowe bramki aluminiowe o wymiarach 2 x 3 m. Obiekt jest monitorowany i oświetlony oraz ogólnodostępny dla wszystkich mieszkanek i mieszkańców miasta, a korzystanie z niego jest całkowicie bezpłatne.

Inwestycja została zrealizowana dzięki środkom pochodzącym z Budżetu Partycypacyjnego Miasta Słupska.

Kierownik obiektu:


Dariusz Protas
e-mail: d.protas@sosir.slupsk.pl