testy rowery

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wypożyczeniem rowerów Cargo zachęcamy do kontaktu:

ul. Szczecińska 99 – tel. 503 335 319,  e-mail rowery@sosir.slupsk.pl,

ul. Madalińskiego 4 – tel. 603 946 525, e-mail rowery-stadion@sosir.slupsk.pl

lub poprzez system rezerwacji poniżej.

Nasi pracownicy skontaktują się w celu umówienia sposobu i szczegółów wypożyczenia!

Do dyspozycji mamy:

rower towarowy marki Babboe Dog-E – trójkołowy, wspomagany elektrycznie rower towarowy, zaprojektowany dla potrzeb czworonogów i ich opiekunów. Szczególną cechą tego modelu jest skrzynia ładunkowa wyposażona w przednią opuszczaną ściankę, tworząca wygodną rampę, po której psy są w stanie samodzielnie wsiadać i wysiadać, bez konieczności wnoszenie do środka. W stosunku do modelu klasycznego Babboe Dog-E różni się zastosowanym napędem – posiada silnik w tylnej piaście o mocy 250W oraz zewnętrzną przerzutkę Shimano. Bardzo stabilny w czasie jazdy. Konstrukcja roweru pozwala na przechowywanie w pozycji pionowej, po postawieniu na przedniej ścianie skrzyni ładunkowej. Rower zajmuje w ten sposób mniej miejsca. Skrzynia Babboe Dog-E oprócz psów pozwala także na przewożenie każdego innego ładunku. Dotyczy to szczególnie przedmiotów zbyt ciężkich by przełożyć je przez burtę zwykłego Babboe Big.

rower towarowy marki Babboe City-E – wyposażony w najlepsze komponenty i specjalnie zaprojektowaną, bardzo bezpieczną skrzynię ładunkową. Doskonała geometria konstrukcji pozwala na wygodne poruszanie się w ruchu miejskim. Niska rama ułatwia wsiadanie i zsiadanie z roweru, również w przypadku przewożenia maksymalnego dopuszczalnego ciężaru. Rower jest bardzo stabilny w trakcie jazdy dzięki dobremu wyważeniu i nisko położonemu środkowi ciężkości. Z łatwością radzi sobie z omijaniem przeszkód na drodze.

rower towarowy marki Babboe City-E Cargo – wyposażony w najlepsze komponenty i specjalnie zaprojektowaną, bardzo bezpieczną skrzynię ładunkową. Doskonała geometria konstrukcji pozwala na wygodne poruszanie się w ruchu miejskim. Niska rama ułatwia wsiadanie i zsiadanie z roweru, również w przypadku przewożenia maksymalnego dopuszczalnego ciężaru. Rower jest bardzo stabilny w trakcie jazdy dzięki dobremu wyważeniu i nisko położonemu środkowi ciężkości. Z łatwością radzi sobie z omijaniem przeszkód na drodze.

rower towarowy marki Babboe Big-E – trójkołowy rower towarowy ze wspomaganiem elektrycznym. Bardzo stabilny w czasie jazdy, wyposażony w dobrze dobrany napęd z przerzutką zewnętrzną Shimano i 250W silnikiem. Dzięki temu każdą trasę pokonasz z łatwością i uśmiechem na ustach. Podnoszone ławeczki wewnątrz bardzo pojemnej skrzyni dają możliwość komfortowego przewozu nawet czworga dzieci. Po ich złożeniu skrzynia pozwala zabrać nawet 100 kg ładunku. Konstrukcja roweru pozwala na swobodne przechowywanie w pozycji pionowej, po postawieniu na przedniej ścianie skrzyni ładunkowej, dzięki czemu rower zajmuje mniej miejsca.

Rowery Cargo zostały zakupione ponieważ, Miasto przyłączyło się do dużego projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (Program Interreg Południowy Bałtyk). Zgodnie z założeniami realizowanego projektu poprzez wprowadzenie do przestrzeni publicznej rowerów typu cargo mamy realny wpływ na ograniczenie użytkowania samochodów. W sytuacjach konieczności przewiezienia towarów w obrębie miasta rower towarowy stanowi istotną alternatywę o walorach zarówno zdrowotnych, środowiskowych jak i komunikacyjnych. Wszystkie rowery posiadają wspomaganie elektryczne, aby jazda pod górkę i po nierównościach nie była przeszkodą dla nikogo.

 

SYSTEM REZERWACJI ROWERÓW CARGO:


 

link do FORMULARZA REZERWACJI ROWERÓW CARGO
ul. Szczecińska 99

 

link do FORMULARZA REZERWACJI ROWERÓW CARGO
ul. Madalińskiego 4

PLIKI: