Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji | Aktualności

Przejdź do zawartości strony Przejdź do menu
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
TEKST: KONTRAST:
 • PRIME ORCHESTRA - Rock Sympho Show
  2023-09-26

  PRIME ORCHESTRA - Rock Sympho Show

  Prime Orchestra to zespół, który w wielu krajach wywołał furorę. W Polsce, Niemczech, Estonii, Łotwie, Finlandii "Prime Orchestra" stał się prawdziwym odkryciem!
  To żywy, kolorowy, energetyzujący program muzyczny, który daje nowe życie znanym i lubianym światowym hitom muzyki rockowej i popowej, dzięki oryginalnej interpretacji symfonicznej.
  Już wkrótce to niezapomniane wydarzenie muzyczne odbędzie się w Słupsku! Wszystko w wykonaniu założyciela gatunku sympho show, nowoczesnej orkiestry crossover Prime Orchestra z Charkowa na Ukrainie.

  Nowy program ROCK SYMPHO SHOW 2023 - legendarne rockowe hity XX i XXI wieku w oryginalnej reinterpretacji innowacyjnej orkiestry crossover-PRIME ORCHESTRA!

  Zapraszamy do Hali Gryfia 19.10.2023!

  ✅ Bilety są dostępne tutaj: https://bit.ly/3JUgEhs

 • Kwiatowa Gala w Hali Gryfia
  2023-09-26

  Kwiatowa Gala w Hali Gryfia

  Jesienna Edycja Kwiatowej Gali plus pomoc Rodzinie Kaczmarczyk.
  Zapraszamy mieszkańców Słupska, a także gości na niepowtarzalne wydarzenie - Kwiatową Galę, która odbędzie się w weekend 30 września-01 października 2023 r. w Hali Gryfia.
  Przed nami druga, tym razem jesienna edycja Kwiatowej Gali. Jeszcze więcej gatunków roślin, popularnych i tych kolekcjonerskich - prawdziwa gratka dla miłośników roślin i tych, którzy chcą zacząć swoją zieloną przygodę.  Ponownie wspólnie będziemy pomagać rodzinie Kaczmarczyków.

  Podczas gali przeprowadzone zostaną licytacje roślin, które odbędą się 30 września (sobotę) i rozpoczną się o godzinie 12:00. Zebrane pieniądze pomogą Konradowi, Karolinie, Stasiowi i Anielce, którzy w sierpniu ubiegłego roku przeżyli ciężki wypadek samochodowy. Wjechał w nich kierowca tira, a lekarze nie dawali szans na przeżycie trojgu z nich. Kaczmarczykowie dzielnie walczą a rehabilitacja i wizyty u lekarzy kosztują. Pomóżmy im wspólnie.

  Kwiatowa Gala to wyjątkowa okazja, aby nie tylko cieszyć się pięknem kwiatów, ale także wesprzeć Rodzinę Kaczmarczyk. Honorowy Patronat nad naszym wydarzeniem objęła Pani Prezydent Miasta Słupska.
  Przyjdźcie i wesprzyjcie nas w dobrej sprawie.


  Link do wydarzenia: https://fb.me/e/Yumt6uPT

   

 • VIII Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA 2023
  2023-09-18

  VIII Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA 2023

  W listopadzie na pływalni miejskiej przy ul. Szczecińskiej 99 niezwykłe wydarzenie! Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA, który jest największa masową, amatorską imprezą pływacką nie tylko w Polsce, ale i w Europie.
  W tym roku OTYLIADA, zgodnie ze swoim hasłem „Cała Polska pływa z nami” przeprowadzona zostanie w nocy z 18 na 19 listopada na 35 obiektach w całym kraju. Zawody rozpoczynają się 18.11.2023 r. o godz. 18:00 i kończą 19.11.2023 r. nie później niż o godz. 6:00.

  ZAPISY: https://bit.ly/48dPNaJ
  REGULAMIN: https://bit.ly/46hjDJE

  Zapraszamy do udziału!!

 • Nowy sezon pływacki
  2023-09-01

  Nowy sezon pływacki

  Wracamy z nowym sezonem- od poniedziałku 4 września pływalnia znowu do Waszej dyspozycji❗🏊🏊‍ Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pływaniem, również posiadaczy kart sportowych Multisport, Fitprofit, PZU Sport oraz Medicover Sport. Dostępność torów w załączonym grafiku, czekamy na Was!

Powrót na początek strony