Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji | Aktualności

Przejdź do zawartości strony Przejdź do menu
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
TEKST: KONTRAST:
 • Półkolonie letnie 2023
  2023-05-23

  Półkolonie letnie 2023

  Półkolonie ze Słupskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Słupsku! Zapraszamy dzieci od 7 do 12 roku życia na pełne energii i sportowych atrakcji półkolonie letnie.

  TERMINY: I TURNUS 03-07.07.2023, II TURNUS 10-14.07.2023

  Zapisy pod poniższymi linkami. Liczba miejsc ograniczona.

  I TURNUS ZAPISY

  II TURNUS ZAPISY

  Opłaty:

  1 dziecko- na podstawie aktualnej Słupskiej Karty Mieszkańca- 400 zł

  1 dziecko- bez Słupskiej Karty Mieszkańca- 600 zł

  2 dzieci- rodzeństwo na podstawie aktualnej Słupskiej Karty Mieszkańca- 750 zł

  2 dzieci- rodzeństwo bez Słupskiej Karty Mieszkańca- 1150 zł

  3 dzieci- rodzeństwo na podstawie aktualnej Słupskiej Karty Mieszkańca- 1100 zł

  3 dzieci bez Słupskiej karty Mieszkańca- 1700 zł

  Poniżej regulamin zawierający wszystkie niezbędne informacje oraz karty kwalifikacyjne do pobrania.

 • Konsultacje społeczne
  2023-05-16

  Konsultacje społeczne

  Rozpoczynamy konsultacje społeczne dot. koncepcji realizacji zadania inwestycyjnego pn.: "Klasztorne Stawy-spacerowo i sportowo-Słupski Budżet Obywatelski 2022" Więcej informacji pod linkiem https://www.slupsk.pl/ratusz/aktualnosci/konsultacje-spoleczne-dot.-koncepcji-realizacji-zadania-inwestycyjnego-pn.-klasztorne-stawy-spacerowo-i-sportowo-slupski-budzet-obywatelski-2

  Zapraszamy do uczestnictwa.

 • "Mobi Szkoła"
  2023-05-11

  "Mobi Szkoła"

  Słupskie szkoły na rowery!
  Dnia 15 maja 2023 r. rusza druga edycja kampanii promującej zrównoważoną mobilność wśród uczniów szkół podstawowych w Słupsku. Celem kampanii jest kształtowanie pozytywnych nawyków transportowych, w tym w szczególności komunikacji rowerowej, oraz promowanie aktywności fizycznej. Uczestnikiem może być każdy uczeń szkoły podstawowej w Słupsku, który pobierze i zainstaluje aplikację pod nazwą „Mobi Szkoła”. Dodatkowo, aby wziąć udział w akcji należy przejść rejestrację i postępować zgodnie z instrukcjami. Aplikacja będzie liczyć aktywną frekwencję tj. ilość aktywnych dojazdów do szkoły w stosunku do liczby dni nauki szkolnej. Za aktywne podróże uznaje się przejazdy do szkoły rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach i innych urządzeniach napędzanych siłą ludzkich mięśni. Dodatkowo aplikacja będzie również sumować przejechany dystans. Ze względu na zróżnicowanie dystansów dzielących szkołę od miejsca zamieszkania, celem wyrównania szans, do ogólnego dystansu wliczone będą również przejazdy poza dniami nauki szkolnej. O wyniku szkoły lub klasy decyduje liczba aktywnych podróży w stosunku do liczby wszystkich uczniów w danej szkole lub klasie. Dziesięciu najlepszych uczniów, którzy uzyskają najwyższą frekwencję zostanie nagrodzonych. W przypadku remisu o kolejności decydować będzie ogólny dystans przejechany w trakcie całej kampanii, w tym również przejazdy poza dniami nauki szkolnej.

  W celu zachęcenia uczniów do aktywnego udziału w kampanii przewidziane są nagrody w kategoriach: najlepsza szkoła, najlepsza klasa oraz najlepszy uczeń.

  1. Najlepsza szkoła: tablica interaktywna (multimedialna).

  2. Pięć najlepszych klas w Słupsku: po 1 000 PLN na dowolny cel grupowy.

  3. 10 najlepszych uczniów w Słupsku - zestaw gadżetów.

  Frekwencja oraz przejechany w kampanii dystans liczone będą do dnia 11 czerwca 2023 r. W aplikacji zamieszczone będą wyniki, rankingi oraz informacje dotyczące Kampanii.


  Aplikacje można pobrac w App Store oraz Sklepie Google Play. Regulamin kampanii dostępny jest pod linkiem:

  https://bip.um.slupsk.pl/urzad_miejski/zarzadzenia_prezydenta/37560.html

  Liczymy na Waszą aktywność!

 • Nordic Walking- zmiany!
  2023-05-08

  Nordic Walking- zmiany!

  Uwaga, od 17 maja zmiana terminu zajęć Nordic Walking dla każdego❗Będziemy spotykać się w środy w godz. 18-19. 👉 W tym tygodniu widzimy się jeszcze po staremu- sobota godz. 11 👈 Miejsce zbiórki bez zmian.

 • Zapraszamy na korty tenisowe na Stadionie 650-lecia
  2023-04-25

  Zapraszamy na korty tenisowe na Stadionie 650-lecia

  Rozpoczynamy sezon tenisowy! Od 28 kwietnia zapraszamy na nasze korty tenisowe zlokalizowane na terenie Stadionu 650-lecia przy ul. Madalińskiego w Słupsku, czynne 7 dni w tygodniu w godz. 6-23.

 • „Odważna i zdrowa na obcasach” SBO 2023
  2023-04-14

  „Odważna i zdrowa na obcasach” SBO 2023

  Celem projektu jest zadbanie o zdrowie i sprawność Mieszkanek miasta Słupska poprzez zachęcenie do udziału w ogólnorozwojowych zajęciach sportowych oraz edukacja żywieniowa, która uporządkuje i pogłębi wiedzę uczestniczek na temat zdrowego odżywiania. Zajęcia sportowe poprowadzi Łukasz Kulpa – znany z poprzedniego projektu SBO 2022 – „Silna na obcasach”.

 • Runmageddon Fun
  2023-04-11

  Runmageddon Fun

  Już za dwa miesiące wyjątkowe wydarzenie, jakim będzie Runmageddon Fun Słupsk! To niezwykły rodzinny bieg z przeszkodami. Impreza odbędzie się 11 czerwca 2023 r. od godziny 15:00 do 19:00 na terenie Stadionu 650 lecia im. Ryszarda Ksieniewicza 4 przy ul. Madalińskiego 4. Trasa biegu 5 km, około 20 przeszkód technicznych i naturalnych poprowadzona ścieżkami leśnymi Lasu Północnego w Słupsku oraz po płycie Stadionu 650 lecia w Słupsku.

 • Od 1 kwietnia rusza wypożyczalnia rowerów Cargo!
  2023-03-30

  Od 1 kwietnia rusza wypożyczalnia rowerów Cargo!

  Wraz z nadejściem wiosny, Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji otwiera wypożyczalnię rowerów Cargo. Rowery tego typu to eko alternatywa dla samochodu. Wpływają korzystnie na zdrowie i środowisko. Mogą posłużyć zarówno do przewiezienia towaru na terenie miasta, jak i środek transportu dla rodzica z dzieckiem. Wszystkie rowery posiadają wspomaganie elektryczne.

 • Nordic walking dla każdego
  2023-02-28

  Nordic walking dla każdego

  Od 4 marca 2023 wraca Nordic Walking dla każdego! :) Zapraszamy miłośników tego rodzaju aktywności oraz wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją kondycję. To cykl zajęć, w których udział jest bezpłatny, a odbywać się będą w każdą sobotę w godz. 11-12. Zbiórka o godz. 11 w Parku Kultury, Sportu i Rekreacji pod pizzerią „Leśna Chata”. Do zobaczenia :)

 • Konsultacje społeczne
  2022-10-25

  Konsultacje społeczne

  Rozpoczynamy konsultacje społeczne w sprawie ustalenia cen preferencyjnych za korzystanie z obiektów i urządzeń Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupsku. Szczegóły i terminy konsultacji w linku poniżej: https://bip.um.slupsk.pl/urzad_miejski/zarzadzenia_prezydenta/36739.html

 • Saunowe wtorki i piątki
  2022-09-09

  Saunowe wtorki i piątki

  Serdecznie zapraszamy do Centrum Odnowy Biologicznej przy ul. Szczecińskiej 99 na SAUNOWE WTORKI I PIĄTKI! :)

  • Słupska Karta Mieszkańca w SOSiRze
   2022-08-25

   Słupska Karta Mieszkańca w SOSiRze

   Od 1 września w naszych obiektach będzie można czerpać profity z posiadania Słupskiej Karty Mieszkańca uprawniającej do zniżek. Serdecznie zapraszamy do korzystania z pływalni, siłowni, zajęć „Fitness w Gryfii” oraz usług lekkoatletycznych na Stadionie 650-lecia.

  Powrót na początek strony