Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji | „Odważna i zdrowa na obcasach” SBO 2023 Edycja III

Przejdź do zawartości strony Przejdź do menu
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
TEKST: KONTRAST:
2023-08-22

odwazna-i-zdrowa-na-obcasach-sbo-2023-76.jpg

Celem projektu jest zadbanie o zdrowie i sprawność Mieszkanek miasta Słupska poprzez zachęcenie do udziału w ogólnorozwojowych zajęciach sportowych oraz edukacja żywieniowa, która uporządkuje i pogłębi wiedzę uczestniczek na temat zdrowego odżywiania.

Zajęcia sportowe poprowadzi Łukasz Kulpa – znany z poprzedniego projektu SBO 2022 – „Silna na obcasach”.
Łukasz to trener personalny od 10 lat związany ze sportami walki i siłownią. Na co dzień pomaga sportowcom osiągać maksimum możliwości poprzez dietę, a amatorom poprawia samopoczucie poprzez treningi personalne. U swoich kursantów zwraca uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń i prawidłowe wzorce ruchowe. Sprawność i dobre samopoczucie to priorytet podczas wspólnych zajęć.
Zajęcia odbywać się będą na Stadionie 650-lecia przy ul. Madalińskiego 4 w Słupsku, dwa razy w tygodniu po 1 godzinie.

O edukację żywieniową zadba Ewa Czarniak – Absolwentka kierunku Dietetyka na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Akademii Rolniczej w Szczecinie.
Każda uczestniczka będzie miała możliwość dokonania analizy składu swojego ciała oraz otrzyma specjalnie dla niej ułożoną 14-dniową dietę. Wiedza przekazana przez Ewę uporządkuje i pogłębi informacje na temat zdrowego odżywiania, a spersonalizowane diety komponowane będą w taki sposób, aby stały się w przyszłości sposobem na zmianę nawyków żywieniowych. Spotkania uczestniczek projektu będą odbywały się w gabinecie dietetyczki w formie indywidualnych spotkań.

Uczestniczką kursu może być każda kobieta zamieszkała w mieście Słupsk posiadająca Słupską Kartę Mieszkańca.

Edycja III już od 5 września br. Link do zapisów: Formularz zgłoszeniowy

Zachęcamy do udziału!

pliki do pobrania
Powrót na początek strony