20.09.2016

XIV Międzynarodowy Turniej Judo im. Z. Kwiatkowskiego

W miniony weekend odbył się cykliczny już XIV Międzynarodowy Turniej Judo im. Z. Kwiatkowskiego młodzików i dzieci. W zawodach startowało ogółem 277 zawodników i zawodniczek z 25 klubów: UKS Galeon Gdynia, KS Judo Gwardia Koszalin, UKS Piast Wrzeście,

otwarcie turnieju
otwarcie turnieju

GKS Olimpia Grudziądz, KS Samuraj Koszalin, UKS Conrad Gdańsk, GKS Żukowo, UKS 1 Bytów, UKS Opty Gdynia, UKS 10 Bydgoszcz, UKS 5 Żnin, UKS Szubinianka Szubin, UKS Simba Reda, UKS Gryzzly Gdańsk, UKS 3 Piła, Truso Elbląg, Judo Bydgoszcz, Stowarzyszenie Sportowe Judo Kwidzyń ,Gwardia Bydgoszcz, UKS Judo Łupawa, GKS Wybrzeże Gdańsk, TS Judo Gryf  Słupsk oraz  z dwóch zaprzyjaźniony klubów z Niemiec:  Judo Verein Wittenburg e.V.  i BC Vorpommern e. V Greifswald i z klubu z Rosji: Redstar Kaliningrad.

Zawody rozgrywane były w trzech grupach wiekowych, młodzików rocznik  2002 – 2003, dzieci starsze roczniki 2004 – 2005 osobno dziewczęta i chłopcy oraz dzieci młodszych 2006 – 2008  dziewczynki razem z chłopcami. Zawody  rozegrane były w 41 kategoriach

judo
judo

wagowych na pięciu matach. Turniej stał na wysokim poziomie, startujący zawodnicy potwierdzili duże umiejętności szczególnie w kategorii młodzików staczając wiele zaciętych i widowiskowych walk. Na wyróżnienie zasługują wszyscy zawodnicy, którzy wystąpili na słupskich matach, jednakże zwyciężyli – jak zawsze – najlepsi.

Dzieci – roczniki (2006 – 2007 – 2008)

waga 26 kg

1.Abibullaev Erik – Kaliningrad

2.Bondarenko Nikita – Kaliningrad

3.Orewnowski Adrian – 3 Piła

3.Rutowicz Stanisław – Galeon Gdynia

5.Mańkowska Marta – Olimpia Grudziądz

5.Lang Kacper – Szubinianka Szubin

waga 28kg

1.Kuzmina Magarita – Kaliningrad

2.Samulewski Ksawery Conrad Gdańsk

3.Dunajewski Tomasz Galeon Gdynia

3.Gubin Eugeni – Kaliningrad

5.Tymiński Maksymilian –  Gwardia Koszalin

5.Winiecki Patryk – 5 Żnin

7.Dupla Kacper – 3 Piła

7.Unijat Bartosz – TS Judo Gryf Słupsk

waga 30kg

1.Budylin Rostylon – Kaliningrad

2.Volckov Demian – Kaliningrad

3.Samulewski Jakub – Conrad Gdańsk

3.Poholin Ilia – Kaliningrad

5.Bladyn Oskar – Gwardia Koszalin

5.Bielawa Łukasz – TS Judo Gryf Słupsk

waga 33kg

1.Kornajev Artur – Kaliningrad

2.Kalinowski Filip – Olimpia Grudziądz

3.Ivanow Denis – Kaliningrad

3.Madej Maksymilian – Judo Bydgoszcz

5.Dolgopolova Kira – Kaliningrad

5.Riabtsevich Anton – Kaliningrad

waga 35kg

1.Hołomej Szymon – Galeon Gdynia

2.Lokhmatov Bogdan – Kaliningrad

3.Zdunek Szymon – Grizzly Gdańsk

3.Kreft Dominika – Conrad Gdańsk

5.Górecki Oskar – Galeon Gdynia

5.Wójcik Marcin – TS Judo Gryf Słupsk

waga 38kg

1.Polech Patryk – Kwidzyń

2.Winiarczyk Kamil Piast Wrzeście

3.Bladyn Wiktor – Gwardia Koszalin

3.Krzynówek Oskar – Galeon Gdynia

5.Wyroślak Jan – 3 Piła

5.Burangulow Dmitry – Kaliningrad

waga 42kg

1.Szyperek Mateusz – Galeon Gdynia

2.Urbanowicz Filip – Gwardia Koszalin

3.Ciechelski Eryk – Simba Reda

3.Kośmieta Filip – Gwardia Bydgoszcz

5.Janocha Filip – 3 Piła

5.Werenz Szymon – 3 Piła

waga 46kg

1.Wycichowska Milena – Galeon Gdynia

2.Sadecki Kacper – Simba Reda

3.Grzegorczyk Daniel – 3 Piłka

3.Przewoźniak Michał – 3 Piła

5.Megher Antoni – Truso Elbląg

waga 50kg

1.Michalski Łukasz- Judo Łupawa

2.Tesmar Mateusz – Simba Reda

3.Barszczewski Maciej – Samuraj Koszalin

3.Kowalonek Błażej – GKS Żukowo

5.Yarovoy Nikita – Judo Verein Wittenburg e.V.

5.Dolny Mateusz – 3 Piła

waga 55kg

1.Kamiński Jakub – Gwardia Koszalin

2.Pilarski Maksymilian – GKS Żukowo

3.Seemann Max-Jonas – Judo Verein Wittenburg e.V.

4.Jatsejko Eryk – Samuraj Koszalin

waga + 55kg

1.Duszek Jakub – 10 Bydgoszcz

Dzieci – roczniki  (2004 – 2005)

– dziewczęta

waga 32kg

1.Siedlecka Hanna – Olimpia Grusziądz

2.Orlikowska Maria – TS Judo Gryf Słupsk

3.Martyna Zuzanna –  TS Judo Gryf Słupsk

waga 40kg

1.Musiałek Maria – TS Judo Gryf Słupsk

2.Gniadek Julia – Olimpia Grudziądz

waga 46kg

1.Kuźma-Ebel Dominika – Galeon Gdynia

2.Kowalska Ula – Judo Bydgoszcz

3.Marciniak Karina – 10 Bydgoszcz

4.Szycko Oliwia –  TS Judo Gryf Słupsk

waga 52kg

1.Czechowska Nikola Szubinianka Szubin

2.Małach Justyna 5 Żnin

3.Gaul Julianna 10 Bydgoszcz

waga 60kg

1.Michalska Julia – Olimpia Grudziądz

2.Małacha Justyna – 5 Żnin

waga 70kg

1.Hadziewicz Kasia TS Judo Gryf Słupsk

2.Miotek Marta – Olimpia Grudziądz

Dzieci – roczniki  (2004 – 2005)

– chłopcy

waga 29kg

1.Biedrzycki Hubert – Conrad Gdańsk

2.Burmstenko Dmitrii – Kliningrad

waga 32kg

1.Tokaev Azan – Kaliningrad

2.Płachecki Kacper – Grizzly Gdańsk

3.Pudłowski Jakub – 3 Piła

3.Maćko Kamil – Conrad Gdańsk

5.Drewnowski Szymon – 3 Piła

waga 35kg

1.Drygała Grzegorz – 3 Piła

2.Bienkowski Szymon – Truso Elbląg

3.Samulewski Maksymilian – Conrad Gdańsk

waga 38kg

1.Kuzmin Andrej – Kaliningrad

2.Kustrzycki Kamil – Gwardia Koszalin

3.Spławski Jakub – Szubinianka Szubin

3.Balcerowski Alan – Conrad Gdańsk

5.Kulwas Olgierd – TS Judo Gryf Słupsk

5.Sałata Adrian – Gryzzli Gdańsk

waga 42kg

1.Nowak Maksymilian – Bydgoszcz

2.Buraowon Evgeny – Kaliningrad

3.Maślanka Krzysztof – Conrad Gdańsk

3.Tomaszewski Bartosz – UKS Bydgoszcz

5.Różalski Szymon – Truso Elbląg

5.Lubiszewski Tomasz – UKS Bydgoszcz

waga 46kg

1.Kuczyński Jakub – Conrad Gdańsk

2.Zapałowski Kacper – Olimpia Grudziądz

3.Pawlikowski Bartosz – Olimpia Grudziądz

3.Jęczewski Jakub  – TS Judo Gryf Słupsk

5.Mróz Michał – Samuraj Koszalin

5.Fic Tymoteusz – Conrad Gdańsk

waga 50kg

1.Szadejko Bartłomiej – Conrad Gdańsk

2.Guszczin Marcin – Conrad Gdańsk

3.Dolgopolov Ivan – Kaliningrad

4.Cieślak Alan – Truso Elbląg

5.Marko Szymon –  Samuraj Koszalin

waga 55kg

1.Baranov Vitaly – Kaliningrad

2.Apolinarski Mikołaj – 10 Bydgoszcz

3.Jakubowski Mikołaj – Simba Reda

3.Piechota Grzegorz – Samuraj Koszalin

5.Witczak Patryk – Samuraj Koszalin

waga 60kg

1.Dyniak Nikodem – 10 Bydgoszcz

2.Devetirov Nikita – Kaliningrad

3.Jakubowski Oskar – Simba Reda

3.Wichłacz Wojciech – 1 Bytów

waga + 60kg

1.Nawrocki Oskar – 3 Piła

2.Baszczyński Miłosz – Kwidzyń

3.Kłos Miłosz – 3 Piła

Młodzicy – roczniki (2002 – 2003)

– dziewczęta

waga 44kg

1.Gołojuch Katarzyna – TS Judo Gryf Słupsk

2.Szreder Lena – 1 Bytów

waga 48kg

1.Synawycz Maria – Wybrzeże Gdańsk

waga 52kg

1.Czechowska Nocola – 10 Bydgoszcz

2.Kronfeldt Lara – BC Vorpommern e. V Greifswald

3.Lenarciak Justyna – Opty Gdynia

4.Cygan Hanna – Samuraj Koszalin

waga 57kg

1.Koślak Julia – Samuraj Koszalin

2.Małacha Justyna – 5 Żnin

3.Wilczewska Marta – Żukowo

waga 63kg

1.Rassudow Emily – BC Vorpommern e. V Greifswald

2.Mikołajczyk – Katarzyna – TS Judo Gryf Słupsk

3.Muszyńska Paulina – Wybrzeże Gdańsk

waga 70kg

1.Szaniawska Martyna – TS Judo Gryf Słupsk

  1. Paggel Anna Sophie Judo Verein Wittenburg e.V.

3.Rosińska Julia -10 Bydgoszcz

4.Rudzińska Marcelina – Wybrzeże Gdańsk

waga +70kg

1.Kulesza Amelia – Judo Łupawa

– chłopcy

waga 42kg

1.Babirecki Grzegorz – Samuraj Koszalin

2.Wikarius Kacper – 10 Bydgoszcz

3.Filippov Oleg – Kaliningrad

3.Talewski Wiktor – Samuraj Koszalin

waga 46kg

1.Winiarczyk Maciej – Piast Wrzeście

2.Ciesielski Kajetan – Galeon Gdynia

3.Gawrych Gniewosz TS Judo Gryf Słupsk

3.Kłosiński Szymon – Galeon Gdynia

waga 50kg

1.Kołakowski Tomasz – Galeon Gdynia

2.Siemieński Dawid –  TS Judo Gryf Słupsk

3.Shanin Nikita – Kaliningrad

waga 55kg

1.Maliborski Kacper – Wybrzeże Gdańsk

2.Hagenbarth Albert – 10 Bydgoszcz

3.Małecki Adam – Gwardia Koszalin

3.Wilczewski Maciej – Opty Gdynia

5.Orlikowski Jakub – TS Judo Gryf Słupsk

5.Zając Daniel – TS Judo Gryf Słupsk

waga 60kg

  1. Janczylik Dymitr TS Judo Gryf Słupsk

2.Przybylski Łukasz – 10 Bydgoszcz

3.Mazurkiewicz Bartłomiej – Wybrzeże Gdańsk

4.Pazdan Wiktor – 5 Żnin

waga 66kg

1.Jędrzejewski Michał – Wybrzeże Gdańsk

2.Kuźma-Ebel Krzysztof – Galeon Gdynia

3.Świrko Dominik Galeon Gdynia

3.Etmański Mariusz – 1 Bytów

waga 73kg

1.Daniłkowski Kacper – 10 Bydgoszcz

2.Wyrzykowski Mateusz – TS Judo Gryf Słupsk

waga + 73kg

  1. Wichłacz Jakub – 1 Bytów

2.Galiński Jakub – Wybrzeże Gdańsk