04.05.2020

Wznawiamy zabiegi rehabilitacyjne od 4 maja 2020 r.!!!

Z radością informujemy, że można już umawiać się na zabiegi rehabilitacyjne w godzinach od 9:00 do 17:00. Spełniamy normy bezpieczeństwa związane ze stanem epidemicznym! Rekomendujemy umawianie się tel 59 844 75 44 lub sms 503 333 860. Wejście na zabiegi od ul. Fałata z tyłu hali i pływalni (po schodkach w dół). Możliwość bezpośredniego dojazdu.

Przypominamy, że w naszym centrum wykonujemy następujące zabiegi lecznicze:

Krioterapia miejscowa – cena od 6 zł – zabieg obniża temperaturę tkanek organizmu, znacznie zmniejsza dolegliwości bólowe, hamuje procesy zapalne i zmiany napięcia mięśni.

Światłoterapia – cena od 5 zł – poprawia mikrokrążenie, wpływa pozytywnie na układ limfatyczny, stymuluje zachodzące w organizmie procesy biologiczne, aktywuje układ odpornościowy. Terapia światłem (fototerapia, światłoterapia) pomaga w przypadku schorzeń reumatologicznych, bólach kręgosłupa, urazów i kontuzji narządu ruchu, zmian skórnych oraz wspomaga gojenie się ran.

Elektroterapia – cena od 5 zł – działa przede wszystkim przeciwbólowo, dochodzi też do zmniejszenia napięcia mięśni, poprawy ukrwienia, przyśpieszenia regeneracji tkanek, lepszego wchłaniania się obrzęków.

Bicze Szkockie – cena od 13 zł – silnie oddziałują na organizm, zmniejszając napięcie mięśniowe i pobudzając zakończenia nerwowe. Bicze pobudzają krążenie krwi, polepszają ukrwienie tkanek i przyśpieszają metabolizm.

Rollmasaż – cena od 4 złw trakcie ćwiczenia na rollmasażu dochodzi do usprawnienia przepływu chłonki w naczyniach włosowatych i przepchnięcia jej do ujść naczyń żylnych. W efekcie prowadzi to do wzmożonej aktywacji układu krążenia.

Masaże wodne – cena od 5 zł – zabiegi w środowisku wodnym, wykonywane w specjalnych wannach z zamontowanymi dyszami. Zabieg wykorzystuje działanie strumienia wody pod odpowiednim ciśnieniem.

Więcej informacji o działalności Centrum Odnowy Biologicznej w zakładce OFERTA.