26.08.2016

Wspomnień czas…

Wielkimi krokami zbliżamy się do końca wakacji, dlatego jeszcze raz przypomnijmy sobie półkolonie letnie organizowane przez Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Blisko dziewięćdziesięciu uczniów lokalnych szkół wzięło udział w półkoloniach sportowych odbywających się na Stadionie 650-Lecia. Na początku lipca pogoda nas jednak nie rozpieszczała dlatego też wiele z zajęć odbywało się w hali lekkoatletycznej.

półkolonie letnie
półkolonie letnie

Podopieczni SOSiRu sprawdzali swoje siły w testach sprawnościowych i konkurencjach lekkoatletycznych. Wielu z nich po raz pierwszy grało w “dwa ognie”, a także skakali przez kozła.

półkolonie letnie
półkolonie letnie

 

 

 

“Gdy tylko przestawało padać korzystaliśmy z uroków miejsca, przy którym usytuowany jest Stadion 650-Lecia. Przemierzaliśmy Las Północny, bawiliśmy się w Parku Linowym. W trakcie drugiego turnusu pogoda dopisała na tyle, że wybraliśmy się do Parku Trendla, gdzie kilka godzin spędziliśmy na zabawach w wodzie” – wspomina Marta Szudobaj, Główny Specjalista ds. Promocji i Organizacji Imprez.

Park Linowy "Leśny Kot"
Park Linowy “Leśny Kot”
Park Trendla
Park Trendla

 

 

 

 

 

 

Zabawom i atrakcjom nie było końca, dlatego Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji już planuje ferie zimowe, aby spełniały oczekiwania najmłodszych. Agnieszka Klimczak, p.o. dyrektora SOSiR uchyla rąbka tajemnicy – “Zaangażowaliśmy już dwa stowarzyszenia sportowe z którymi spotkają się nasi podopieczni, jesteśmy w trakcie ustalania szczegółów, co do podstaw kursu samoobrony. W tym roku dzieci zamiast dyplomów dostaną coś innego, ale tego szczegółu nie mogę zdradzić”.

Ferie zimowe w Pomorskiem rozpoczną się 16 stycznia.

ferie zimowe 2016 r
SONY DSC