10.05.2018

„Wakacje na sportowo”- zapisy ruszyły!

Liczne atrakcje, zajęcia sportowe, gry i zabawy – to ogromna porcja rozrywki jaką przygotował Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji dla dzieci w wieku 6-13 lat, na półkolonie letnie.

Ośrodek sportu planuje zorganizować trzy, tygodniowe turnusy. Dzieci – pod opieką wychowawców – przebywać będą od godziny 8:00 do 15:00. W tym czasie skorzystają między innymi; z kąpieliska, zajęć na kortach tenisowych,  z szerokiej oferty sportowej.

Dokładny harmonogram półkolonii dostępny będzie na oficjalnej stronie Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na tydzień przed rozpoczynającym się turnusem. Tak aby rodzice byli przygotowani, że np. w środę, dziecko będzie potrzebowało, ręcznik, klapki i strój kąpielowy

Opłata za półkolonię wynosi: 250 zł brutto/osoba/turnus

480 zł brutto/2 osoby/turnus ( w przypadku rodzeństwa)

http://sosir.slupsk.pl/wp-content/uploads/2017/12/Zarządzenie-ceny-na-półkolonie.pdf

Co zrobić, aby zapisać dziecko na sportowe półkolonie letnie?

-„Wystarczy zadzwonić pod numer 665-602-000 i dokonać telefonicznej rezerwacji miejsca, pobrać ze strony internetowej kartę kwalifikacyjną uczestnika, zapoznać się z regulaminem. Przynieść wypełnioną kartę (do 11-tego czerwca 2018r.) i uiścić opłatę. Dokonać wpłaty trzeba najpóźniej na 7 dni przed rozpoczynającym się turnusem, inaczej dziecko zostanie wykreślone z listy

Półkolonie organizowane przez Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji cieszą się dużym zainteresowaniem. Bogaty program, świetna baza sportowa i nietuzinkowa kadra!

Regulamin półkolonii letnich 2018

Karta kwalifikacyjna

Zgody