04.08.2016

Szkolenia z obsługi dronów na Stadionie 650-Lecia

Firma Eye-dron.pl prowadzi szkolenia doskonalące i produktowe dla pilotów operatorów systemów bezzałogowych wielowirnikowych, samolotowych i śmigłowcowych.

“Prowadzimy zajęcia teoretyczne w małych grupach, a praktyczne w systemie jeden instruktor dla jednego kursanta. Uczymy latania od podstaw aż po zaawansowane techniki pilotażu. Szkolimy również w zakresie używania sprzętu peryferyjnego (ładowarki itp.). Prowadzimy zajęcia zaawansowane z wykorzystania dronów do zadań fotogrametrycznych i lotów automatycznych” – informuje Jacek Jabłoński, instruktor Eye-dron.pl. Firma zajmuje się także  przygotowaniem kandydatów na pilotów operatorów systemów bezzałogowych wielowirnikowych, samolotowych i śmigłowcowych do egzaminu państwowego UAVO.

Szkolenia te odbywają się na Stadionie 650-lecia, jak dodaje Jabłoński, jest to idealne miejsce na tego typu kursy – “ten stadion spełnia nasze oczekiwania. Jest ogromny i możemy w pełni skupić się na szkoleniu. Dodatkowo baza SOSiRu idealnie się nadaje. Możemy tu pobyć w ciszy przez kilka dni. Mało tego, jesteśmy z dala od ludzi”.