01.04.2020

System samodzielnego załączania oświetlenia na Orlikach!!!

Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji jako zarządca boisk wielofunkcyjnych typu ORLIK  przy ul. Wiatraczna/Konarskiego oraz przy ul. Krzywoustego w celu polepszenia funkcjonowania bazy sportowej wprowadza nowe zasady ich funkcjonowania.

Oba boiska są otwarte dla mieszkańców, jednak prowadzimy grafiki korzystania z nich w szczególności pod potrzeby klubów i stowarzyszeń sportowych. W pozostałym czasie obiekty są otwarte dla lokalnej społeczności. Grafiki wykorzystania – dostępne na obiekcie.

Natomiast ze względu na to, że często korzystanie z obiektu wymagało załączenia oświetlenia w godzinach wieczornych wprowadziliśmy ułatwienie. Podmioty korzystające z Orlików będą miały możliwość samodzielnego włączenia oświetlenia obiektu poprzez aplikacje na telefony mobilne. Czynność jest bardzo prosta do wykonania, należy uruchomić GOOGLE PLAY a następnie wyszukać aplikacje ASTorlik. System jest oczywiście bardzo intuicyjny i poprowadzi nas do załączenia oświetlenia na poszczególnych boiskach wchodzących w skład obiektu.

Oświetlenie można załączyć na 30, 60 lub 90 minut tylko od zachodu słońca do godziny 22 00.   W danej chwili jedna osoba może załączyć oświetlenie i można to wykonać tylko poprzez bluetooth znajdując się w pobliżu oznaczonego punktu.

Zapraszamy do korzystania!!!