29.09.2016

Starszy Człowiek i … może!

Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza Seniorów na ćwiczenia pod nazwą „Starszy Człowiek i … może”

Po wakacyjnej przerwie wracają zajęcia sportowe adresowane do starszego pokolenia. Już w najbliższą środę w Hali Gryfia seniorzy będą mieli okazję zadbać o swoją aktywność fizyczną pod okiem wykwalifikowanej instruktorki Ewy Malgrem z My Gym. Jednakże, to nie jedyny termin zajęć, otóż w piątki ćwiczenia pn. “Starszy Człowiek i … może!” odbywać się będą w klubie MY GYM, który znajduje się w Galerii Słupsk.

“Zajęcia wpływają na zwiększenie mobilności w stawach, rozciągnięcie i poprawę elastyczności mięśni, więzadeł i ścięgien. Ich systematyczność wpływa na poprawę koordynacji ruchowej. Z założenia, ćwiczenia będą prowadzone w spokojnym tempie” – informuje p.o. Dyrektora, Agnieszka Klimczak.

Już podczas pierwszej edycji widać było zapotrzebowanie na tego typu zajęcia, dlatego też Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji postanowił reaktywować jeden ze swoich wcześniejszych pomysłów. W ubiegłym roku ćwiczenia dla Seniorów odbywały się tylko raz w tygodniu. Teraz ma się to zmienić.

“Mieliśmy wiele próśb, aby tych ćwiczeń dla seniorów było więcej. Niestety podczas pierwszej edycji nie było takiej możliwości, a teraz – na szczęście – przy współpracy z MY GYM uda się” – dodaje Marta Szudobaj, Główny Specjalista ds. Promocji i Organizacji Imprez.

Zajęcia potrwają do połowy grudnia 2016 roku. Cena udziału w zajęciach nie ulega zmianie. Jednorazowe wejście kosztować będzie 6 zł, a czterodniowy karnet – 20 zł.

Starszy Człowiek i ... może

Starszy Człowiek i … może