21.10.2020

Słupski Bieg Niepodległości 2020 – bieg wirtualny.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w tym roku proponujemy udział w wirtualnym Biegu Niepodległości w Słupsku. Pobiegnijmy osobno, ale sercem w Słupsku!!! Zasady udziału w biegu są bardzo proste:

  1. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

  2. Uczestnikiem wydarzenia może być każdy, niezależnie od wieku.

  3. Impreza ma charakter towarzyski i wszystkie jej zasady mają charakter dżentelmeński, co oznacza, że nikt nikomu nie będzie patrzył na ręce (buty).

  4. Impreza nie jest imprezą masową.

  5. Impreza ma charakter wirtualny, co oznacza, że każdy uczestnik sam wyznacza sobie trasę, dystans i czas, przy uwzględnieniu terminu i zasad ustalonych przez Organizatorów.

  6. Każdy uczestnik zobowiązany jest do udokumentowania swojej aktywności poprzez wysłanie na adres biegniepodleglosci2020@sosir.slupsk.pl dowodu realizacji aktywności sportowej w postaci zrzutu ekranu (w formacie jpg o dowolnej nazwie) dowolnym urządzeniem wyposażonym w GPS. Może to być telefon wyposażony w aplikację np. Endomondo lub zegarek sportowy podając jednocześnie w mailu swoje dane: imię i nazwisko, nr telefonu. Na zrzucie ekranu powinna być widoczna data, czas, rodzaj aktywności sportowej (bieg lub marsz) oraz imię i nazwisko lub nick uczestnika biegu wirtualnego.

  7. Potwierdzenie aktywności należy przesłać najpóźniej do dnia 13 listopada do godziny 23:59.

  8. Organizatorzy zwracają się z prośbą do uczestników imprezy o przesyłanie wraz z dowodem aktywności sportowej max 2 zdjęć z trasy biegowej lub marszowej w celu ich wykorzystania w relacji podsumowującej Słupski Bieg Niepodległości 2020 (impreza wirtualna).

Regulamin biegu poniżej.

Regulamin (format PDF)