14.02.2022

Samoobrona dla kobiet „Silna na obcasach”

W ramach realizacji Słupskiego Budżetu Obywatelskiego 2022, Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji, zaprasza na I edycję kursu samoobrony, pn. „Silna na obcasach”. Projekt jest skierowany do wszystkich kobiet zamieszkałych w Słupsku, niezależnie od wieku oraz warunków fizycznych. 

Zajęcia mają na celu rozwój sprawności i umiejętności skutecznej samoobrony oraz nabycie podstawowej umiejętności oceny zagrożeń.

Kurs potrwa 4 tygodnie. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki, w godzinach 18:00-19:15, w Hali Lekkoatletycznej na terenie Stadionu 650-lecia przy ul. Madalińskiego 4. 

Zajęcia poprowadzi Trener Łukasz Kulpa od 10 lat związany ze sportami walki i siłownią. Trener personalny i specjalista do spraw żywienia. Na co dzień pomaga sportowcom osiągać maksimum możliwości poprzez dietę, a amatorom poprawia samopoczucie poprzez treningi personalne. U swoich kursantów zwraca uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń i prawidłowe wzorce ruchowe. Sprawność i dobre samopoczucie to priorytet podczas wspólnych zajęć.

Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy również Panią Darię Treder, Psychologa- Koordynatora z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie”. Mówi o sobie: „Pracuję głównie z kobietami, informuję je o przysługujących im niezbywalnych prawach. Poszukujemy wspólnie mocnych stron i zasobów, które mogą wykorzystać, żeby rozpocząć satysfakcjonujące życie. Uczę technik oddechowych obniżających poziom stresu. Przywracam moc :)”

Zapraszamy do zapisów online (link poniżej). Liczy się kolejność zgłoszeń, grupa może liczyć max 20 uczestniczek. Osoby niepełnoletnie będą potrzebowały zgody rodzica do wzięcia udziału w kursie.

Wzrost poczucia bezpieczeństwa oraz nabycie pewności siebie gwarantowane! Na zakończenie kursu, każda uczestniczka otrzyma pamiątkową koszulkę z grafiką SILNA NA OBCASACH.

Zajęcia są bezpłatne.

Kolejne edycje odbędą się w maju, wrześniu oraz listopadzie.

Zapisy na edycję majową rozpoczną się dnia 13 kwietnia.

Zapraszamy.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin kursu samoobrony