28.11.2016

Ruszają zapisy na półkolonie zimowe z SOSiR!

Półkolonie z SOSiR to najlepsza propozycja na zimowy wypoczynek w mieście! Liczne atrakcje, zajęcia sportowe, gry i zabawy – to ogromna porcja rozrywki jaką przygotował Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji dla dzieci w wieku 6-13 lat.

Ferie zimowe to czas laby! Wolne mają – niestety – tylko dzieci. Wielu rodziców wciąż musi pracować w tym okresie, a swoich pociech nie chcą zostawiać samych w domu. Dlatego też SOSiR wychodzi naprzeciw rodzicom, którzy chcą aby ich dzieci aktywnie spędziły ten czas. Podobnie jak w ubiegłym roku ośrodek sportu planuje zorganizować dwa tygodniowe turnusy. Dzieci – pod opieką wychowawców – przebywać będą od godziny 8:00 do 15:00. W tym czasie skorzystają między innymi., z wyjść na lodowisko i do Parku Trampolin, popluskają się na słupskiej pływalni, a także – jeśli pogoda pozwoli – wezmą udział w bitwie na śnieżki.

Dokładny harmonogram półkolonii dostępny będzie na oficjalnej stronie Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na tydzień przed rozpoczynającym się turnusem. Tak aby rodzice byli przygotowani, że np. we wtorek dziecko będzie potrzebowało czepek, ręczniki strój kąpielowy” – informuje p.o. Dyrektora SOSiR’u, Agnieszka Klimczak

Opłata za półkolonię wynosi: 250 zł brutto/osoba/turnus

480 zł brutto/2 osoby/turnus ( w przypadku rodzeństwa)

Co zrobić, aby zapisać dziecko na sportowe półkolonie zimowe w mieście?

-„Wystarczy zadzwonić pod numer 665-602-000 i dokonać telefonicznej rezerwacji miejsca, pobrać ze strony internetowej kartę kwalifikacyjną uczestnika, zapoznać się z regulaminem. Przynieść wypełnioną kartę(do 20-ego grudnia) i uiścić opłatę. Dokonać wpłaty trzeba najpóźniej na 7 dni przed rozpoczynającym się turnusem, inaczej dziecko zostanie wykreślone z listy” – wyjaśnia Marta Szudobaj, Główny Specjalista ds. Promocji i Organizacji Imprez.

Półkolonie organizowane przez Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji cieszą się dużym zainteresowaniem. Bogaty program, świetna baza sportowa i nietuzinkowa kadra – to klucz sukcesu!

REGULAMIN PӣKOLONII zimowych 2017 (1)

Karta kwalifikacyjna uczestnika półkolonii zimowych

Półkolonie zimowe

The alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name. Półkolonie zimowe