Pływalnia

Pływalnia miejska posiada dwie niecki – główna 6-cio torowa o wymiarach 25 m x 12,5 m i głębokości od 1 m do 3,5 m, (jednorazowo może z niej korzystać do 48 osób). Obiekt posiada najgłębszą nieckę w regionie (3,55 m) umożliwiającą prowadzenie zajęć z nurkowania.

Poza wejściami indywidualnymi odbywają się na niej obowiązkowe zajęcia nauki pływania dla uczniów słupskich szkół podstawowych, treningi klubów pływackich, zajęcia szkół średnich i wyższych oraz grup specjalnych: straży pożarnej, policji, płetwonurków i ratowników WOPR. Prowadzone są również zajęcia grupowych i indywidualnych nauk pływania.

Mała niecka potocznie zwana “brodzikiem” o wymiarach 6 m x 12 m i głębokości od 0,8 m do 1 m (jednorazowo może z niej korzystać do 15 osób) służy do prowadzenia podstawowych nauk pływania, zajęć rekreacyjnych, rehabilitacyjnych oraz nauk pływania dla małych dzieci wraz z opiekunami.

W obiekcie znajduje się również sklep vendingowy, sala konferencyjna “Klub Olimpijczyka”, sauna oraz Centrum Odnowy Biologicznej oferujące zabiegi relaksacyjne i zdrowotne (informacje o wykonywanych zabiegach w zakładce Centrum Odnowy Biologicznej).

Zapraszamy do współpracy podmioty zainteresowane wynajmem torów na potrzeby prowadzenia nauk pływania.

Kontakt: kierownik pływalni
Tel 59 844 75 33 / 609 590 566
e-mail: plywalnia.miejska@sosir.slupsk.pl

Harmonogram wykorzystania basenu sportowego i brodzika:

Harmonogram wykorzystania basenu sportowegoHarmonogram wykorzystania brodzika

 

 

Dokumenty