Szkółka Pływacka „SOSiR”

Szkółka Pływacka „SOSiR” istnieje od października 2016 r. Tu mali i dorośli, ale zawsze wielcy pasją miłośnicy wody mogą nauczyć się pływać lub doskonalić zdobyte już umiejętności. Dzięki doświadczeniu naszych instruktorów efekty pojawiają się szybko, a pływanie łatwo może stać się nową pasją. Oferta adresowana jest do osób w różnym wieku Dla bardziej wymagających i potrzebujących spersonalizowanego podejścia oferowana jest indywidualna nauka pływania.

nauka pływania

Drodzy Klienci, oto kilka wskazówek dla Was związanych z rozpoczęciem zajęć pływackich w nowym roku szkolnym:

  • Na zajęcia dzieci powinny mieć ze sobą: strój kąpielowy dla dziewczynek (zalecamy jednoczęściowy), dla chłopców kąpielówki; okularki pływackie, a także czepek. Dodatkowo dzieci powinny mieć klapki i ręcznik, a rodzice, jeśli pomagają młodszym dzieciom w szatni, mogą wziąć ze sobą klapki 🙂.
  • Niemowlaki zobowiązane są do uczestniczenia w zajęciach w tzw. pieluchomajtkach, dla nich czepki nie są wymagane. Rodziców/opiekunów natomiast obowiązują stroje kąpielowe/kąpielówki oraz czepki.
  • Ustalona godzina zajęć (np. 17:00) jest to godzina rozpoczęcia zajęć, więc na obiekcie należy się zjawiać około 10 minut wcześniej. Przed pierwszymi zajęciami proponujemy stawić się około 15 minut wcześniej w celu m. in. pobrania umowy na świadczenie usługi nauki pływania, zaznajomienie się z obiektem, a także wejście do szatni i przebranie swoich Pociech.
  • W umowach, które Państwo dostaną (zawsze prosimy o pobranie 2 egzemplarzy – jeden uzupełniony i podpisany wraca do nas, a drugi zabierają Państwo do domu) opisane są kwestie organizacyjne dotyczące zajęć, płatności, informacja na temat przetwarzania danych osobowych i inne. Prosimy o dokładne zapoznanie się z nimi i uzupełnienie wszystkich pól. Opłaty za wrzesień prosimy dokonywać wyjątkowo do końca miesiąca, czyli do 30.09.2018.
  • W pierwszym tygodniu zajęć na basenach panuje dosyć duży chaos, w związku z tym jeżeli będziecie mieli państwo problem z odnalezieniem instruktora lub grupy proponujemy poprosić kogoś z obsługi (Panią kasjerkę, Ratownika) o pomoc. Dzwonienie do nas w trakcie zajęć nie ma sensu – nie mamy przy sobie telefonów. Wszystkie grupy będziemy starali się odbierać przy wyjściu z szatni lub przy trybunach i tam prosimy na nas czekać.

Dziękujemy za poświęcony czas i do zobaczenia!