25.06.2020

Modernizacja Stadionu „Gryf” przy ul. Zielonej

Miło nam zaprezentować wspólnie wypracowane ze słupskim środowiskiem piłkarskim najlepsze rozwiązania, które, mamy nadzieję, wkrótce zaczną się realizować na Stadionie „Gryf” przy ul. Zielonej w Słupsku.

Dziękujemy za szereg rad, propozycji, krytycznych uwag i najlepszych rozwiązań od Wszystkich, którym zależało na tym, aby ta inwestycja już na etapie pomysłu była należycie realizowana. Wierzymy w jej sukces‼️

Zadanie „Modernizacja układu funkcjonalnego zagospodarowania terenu stadionu przy ulicy Zielonej w Słupsku” w I etapie obejmuje budowę nowego wejścia na teren stadionu w postaci wiaty z zapleczem kasowym i bramami oraz remont i przebudowę ogrodzenia. Budowa pomieszczenia kasowego wraz z zadaszeniem i montażem bramek oraz wrót od strony ul. Zielonej. Powstanie parterowy pawilon kasowy wraz z zadaszeniem (wiatą) posadowioną na wspólnym fundamencie – płycie żelbetowej. Kolorystyka wiaty i pawilonu – szary, naturalny kolor betonu oraz antracyt. Architektura zadaszenia nawiązywać będzie bezpośrednio do istniejącego zadaszenia trybun. Pod dachem wiaty będą znajdowały się cztery podwójne bramki wejściowe otwierane ręcznie przez bileterów oraz bezobsługowe wejścia z grzebieniem filtrującym. Do elementów wiaty zaprojektowano elementy ogrodzenia z prefabrykowanych płyt żelbetowych oraz montaż bramy rozwieranej. Przewiduje się wyposażenie bramy w system automatycznego otwierania. Przewidziano także oświetlenie ledowe. Istotne jest również, że w końcu doczekamy się nowego ogrodzenia i obiekt będzie zamknięty. Projekt spełnia wymogi PZPN w zakresie organizacji imprez masowych.

Mamy nadzieję, że się Wam spodoba!!!!