06.07.2016

Jesteś mamą i masz małe dziecko? Mamy coś dla Ciebie!

Z wózkiem walking – czyli trening na świeżym powietrzy to forma aktywności fitness dla rodzica z małym dzieckiem. W czasie treningu, wykonywane są ćwiczenia z wózkiem, o charakterze wzmacniającym, rozciągającym i aerobowym.

-“Mamy nie muszą już kombinować, jak wyrwać się z domu na fitness i szukać na siłę kogoś, kto mógłby w ciągu godziny zająć się ich maleństwem, w czasie jej nieobecności. Postanowiliśmy, że ćwiczenia odbywać się będą w godzinach przedpołudniowych, czyli w czasie, kiedy mamy same spędzają czas z dziećmi” – informuje Agnieszka Klimczak, p.o. Dyrektora Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Ten rodzaj aktywności fizycznej ma zjednoczyć “matczyne środowisko”, ale nie tylko. Głównym założeniem jest zaszczepienie bakcyla sportowego wśród pań, które niedawno urodziły albo są na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym. Ćwiczenia poprowadzi wykwalifikowana instruktorka Emilia Mazgis z Power Fitness, która sprawi, że powrót do smukłej sylwetki sprzed ciąży okaże się możliwy.

Zapraszamy, w każdy wtorek na godzinę 10:00 do Parku Kultury Sportu i Rekreacji. Zajęcia są bezpłatne, nie trzeba się zapisywać. Wystarczy przyjść. Czekamy na Was!