22.01.2018

FERIE ZE SŁUPSKIM OŚRODKIEM SPORTU I REKREACJI!

Nie masz pomysłu na ferie? Już masz! Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował na swoich obiektach zajęcia sportowo-rekreacyjne!

PŁYWALNIA

W trakcie ferii zimowych zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do korzystania z pływalni miejskiej, korzystającym indywidualnie z pływalni w tym okresie, w godzinach 7.30 – 14.45 oferujemy 80% zniżkę.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta, zdajemy sobie sprawę, że w roku szkolnym dostęp do pływalni jest utrudniony ze względu na liczne zajęcia klubów i stowarzyszeń sportowych, w trakcie ferii dysponujemy wolnymi torami. Pływalnia przy ul. Szczecińskiej posiada najgłębszą w regionie nieckę – 3,55 m – i jest świetną bazą do doskonalenia pływania, a początkujących zapraszamy na małą nieckę. Obiekt posiada bardzo dobre warunki do prowadzenia szkolenia w wodzie, jest doskonalą alternatywą na spędzanie czasu wolnego dla osób aktywnych.

LODOWISKO

W czasie ferii zimowych lodowisko na Placu Zwycięstwa przed Ratuszem Miejskim czynne będzie w godzinach 10.00 – 21:45 (przerwa techniczna od 14.00 do 15.00. Wejścia o każdej pełnej godzinie, jedna sesja na lodowisku trwa 45 minut.

Bilety w cenie 6 zł ulgowy i 8 zł normalny, na miejscu możliwość skorzystania z wypożyczalni łyżew w cenie 2 pln.

Dla amatorów łyżwiarstwa Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował ciekawy konkurs fotograficzny. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zdjęcie na lodowisku obrazujące urok tego miejsca lub zabawną sytuację związaną z jazdą na lodzie, opublikować je na Facebooku i polubić profil Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Regulamin konkursu i jego zasady dostępne będą na stronie internetowej Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dla zwycięzców i uczestników konkursu przewidziane atrakcyjne nagrody.

PÓŁKOLONIE

Na terenie Centrum Lekkoatletycznego przy ul. Madalińskiego będą odbywać się półkolonie zimowe dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat.

I turnus 29 stycznia – 2 luty

II turnus 5 luty – 9 luty

Półkoloniści – pod opieką wykwalifikowanych wychowawców – w godzinach od 8:00 do 15:00 będą uczestniczyć w zajęciach sportowo-rekreacyjnych na obiektach SOSiR. W programie m.in. wyjście na lodowisko, zajęcia w wodzie na pływalni. W programie również wyjście do Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku na warsztaty, do Społecznej Pracowni Digitalizacji mieszczącej się w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słupsku, do Straży Pożarnej, a także – jeśli pogoda pozwoli – uczestnicy skorzystają z uroków zimy, po czym ogrzeją się przy ognisku jedząc kiełbaskę.

Zapisy w siedzibie Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pod numerem 665 602 600. Koszt uczestnictwa 250 zł za osobę. Zapewniamy również posiłek.

Szkółka pływacka SOSiR

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko nauczyło się pływać, ale w tygodniu ma wiele zajęć pozalekcyjnych? Ta oferta jest dla Ciebie. Zapisz swoją pociechę do szkółki pływackiej SOSiR! W trakcie ferii zimowych proponujemy promocyjne ceny dla chętnych na naukę i doskonalenie pływania. Oferujemy grupy naborowe oraz zajęcia indywidualne pod okiem naszych doświadczonych instruktorów.

Najszybsze efekty nauki pływania zauważa się na zajęciach z trenerem. Instruktor obserwując każdy ruch na bieżąco koryguje błędy. Zwraca uwagę na technikę oddychania, a także uczy odpowiedniej koordynacji ruchów kończyn. Dziesięć systematycznych zajęć pozwoli Twojemu dziecku pozbyć się lęku przed wodą, a także czuć się w niej swobodnie. Kto wie, może to właśnie dzięki tym zajęciom Twój milusiński odkryje swoją nową pasję!

Zajęcia odbywać się będą codziennie z wyłączeniem sobót i niedziel. W grupie znajdować się będzie maksymalnie 8 osób. Nasi trenerzy to wykwalifikowani instruktorzy z nietuzinkowym podejściem do dzieci.

W ofercie mamy również: zajęcia dla niemowlaków od 6 m-ca życia, zajęcia rodziców z dziećmi do 5 roku życia.

Koszt uczestnictwa to jedynie 15 zł za osobę za 30 min (w przypadku dzieci do lat 5 opiekun nie płaci)

Zapisy do grup feryjnych pod numerem telefonu: 603-946-525 i 535-775-939

Serdecznie zapraszamy!