04.01.2019

Ferie w mieście tylko z SOSiR – zapisy ruszyły

ferie2019

ferie2019

Nie masz pomysłu na ferie? Półkolonie z SOSiR to najlepsza propozycja na zimowy wypoczynek w mieście! Liczne atrakcje, zajęcia sportowe, gry i zabawy – to ogromna porcja rozrywki jaką przygotował Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji dla dzieci w wieku 6-13 lat.
Podobnie jak w ubiegłym roku ośrodek sportu planuje zorganizować dwa tygodniowe turnusy. Dzieci – pod opieką wychowawców – przebywać będą od godziny 8:00 do 16:00. W tym czasie skorzystają między innymi; z wyjść na lodowisko, popluskają się na słupskiej pływalni, a także – jeśli pogoda pozwoli – skorzystają z uroków zimy.
Dokładny harmonogram półkolonii dostępny będzie na oficjalnej stronie Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na tydzień przed rozpoczynającym się turnusem. Tak aby rodzice byli przygotowani, że np. w czwartek dziecko będzie potrzebowało czepek, ręczniki strój kąpielowy.
Opłata za półkolonię wynosi:

250 zł brutto/osoba/turnus
480 zł brutto/2 osoby/turnus ( w przypadku rodzeństwa)

Zarządzenie – ceny na półkolonie

Co zrobić, aby zapisać dziecko na sportowe półkolonie zimowe w mieście?
Wystarczy zadzwonić pod numer 665-602-000 i dokonać telefonicznej rezerwacji miejsca, pobrać ze strony internetowej kartę kwalifikacyjną uczestnika, zapoznać się z regulaminem. Przynieść wypełnioną kartę (do 25 stycznia 2019r.) i uiścić opłatę. Dokonać wpłaty trzeba najpóźniej na 7 dni przed rozpoczynającym się turnusem, inaczej dziecko zostanie wykreślone z listy.
Półkolonie organizowane przez Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji cieszą się dużym zainteresowaniem. Bogaty program, świetna baza sportowa i nietuzinkowa kadra!

REGULAMIN-PÓŁKOLONII-ZIMOWYCH-2019

karta-kwalifikacyjna-uczestnika-wypoczynku

Zgody