13.04.2017

Byki z brązem!

W dniu  11.04.2017 odbyły się rozgrywki  wśród najlepszych drużyn województwa pomorskiego,  w kategorii U-10 chłopców i dziewczynek. Poszczególne powiaty reprezentowało 19 zespołów chłopców oraz 10 zespołów dziewczynek. Turniej okazał się szczęśliwy dla drużyny UKS BYKI SŁUPSK, która zajęła 3 miejsce, pokonując kolejno: SP Karsin 3-0, Morze Stegna 4-1 i Akademię Młodych Orłów z Gdańska 2-1. W ćwierćfinale Byki pokonały w karnych 2-0  (w meczu 1-1) SP Straszyn i awansowały do najlepszej czwórki. W meczu o 3 miejsce Słupskie BYKI pokonały Spartę Sycewice w karnych 3-2. Najlepszym zespołem wśród chłopców okazał się UKS Orlik Stężyca, który w finale pokonał UKS Jedynkę Reda. Najlepszym  zawodnikiem turnieju został Borys Łukasiewicz (UKS Byki Słupsk). Trenerami Słupskiej drużyny byli Jolanta i Zbigniew Karscy.